Gabinet Podologiczny Warszawa

Aby stworzyć najlepsze warunki naszych działań, przygotowaliśmy miejsce spełniające rygorystyczne wymagania prawne, a także posiadające nowoczesne sprzęty, pozwalające na bezpieczną i efektywną pracę.

Posiadamy dwa odrębne podologiczne gabinety zabiegowe, każdy wyposażony w specjalistyczny fotel, który przyjmuje pozycję dogodną dla rodzaju zabiegu. Pozwala to na komfortowe warunki pracy i bezproblemowe przyjęcie osób także o ograniczonej sprawności. Większość zabiegów przebiega z użyciem specjalistycznej frezarki, która w precyzyjny i bezpieczny sposób pozwala na niezwykle dokładną pracę. Do frezarek dobierane są odpowiednie frezy i wiertła, podlegające sterylizacji po każdym zabiegu.

Podczas zabiegów wykorzystywane są także materiały jednorazowe, opatrunkowe oraz dezynfekcyjne wyłącznie renomowanych firm, które posiadają niezbędne pozwolenia do użytkowania w placówkach medycznych.

W PodoGabinecie możecie być Państwo spokojni o swoje bezpieczeństwo, posiadamy własny medyczny autoklaw, gdzie wyjaławianiu podlegają wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu. Dysponujemy także cyklicznymi niezależnymi badaniami labolatoryjnymi, które potwierdzają skuteczność sterylizacji. Każde narzędzie, które używane jest podczas zabiegów, pakowane jest w pakiet wyposażony w chemiczne wskaźniki potwierdzające sterylność, które otwieramy przed zabiegiem w obecności Pacjenta.
Dzięki temu jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas!

Sprawdź jak przygotować się do wizyty u podologa

Poznaj naszych podologów!

Jest naszym priorytetem